KREATIVNÍ HRÁČI Z REVERESE-MU -UKONČENO

Slouží k oznámení časů eventů a soutěží, sepsání jejich pravidel a tipů pro předpřípravu.

KREATIVNÍ HRÁČI Z REVERESE-MU -UKONČENO

Příspěvekod Yennefer » 30 led 2021, 12:59

Poslední goldka čeká na svého pánička!
Do hry jsme pustili už 2 Gold feny, tak si pojďme konečně zahrát o tu třetí. A samozřejmě ještě další ceny :D

Event ukončen

Jaké jsou výhry?

TOP MÍSTO : GOLD FENA
1. Místo: Libovolné wingy (+13+l+28+1opt) (1st až 5th wingy)
2. Místo: Libovolný set (+13+l+28+1opt) (normální, ancient, custom)
3. Místo: Libovolný ring (+9+28+3opty) (normální nebo ancient)

Kdo může vyhrát?
-šanci má úplně každý, protože půjde o kreativitu a představivost - a čas co do toho dáte

Jak se registrujete?
Pod příspěvek napíšete své acc spolu s vypracovaným "úkolem"

VÁŠ ÚKOL?

TÉMA: Šeptá se o tajemném stínu v zasněžených hvozdech Deviasu

Rozhodnout se můžete mezi třemi druhy zpracování
-PŘÍBĚH/POEZIE
-VIDEO
-OBRÁZEK/KRESBA/PHOTOSHOP

Zpracování musí obsahovat klíčové slova:
Devias, stín, strach, Elfka, hvozd, vločky, stvůra, šepot, souboj, spása/spasitel
(pořadí netřeba dodržovat)
pro sk skupinu: https://translate.google.cz/?hl=cs

Event startuje od 29.1.2021 do 15.2.2021 0:00

Podmínky a info k daným tématům

1. Příběh/Básnička
-hodnotit se bude splnění klíčových slov a celkový dojem

2. Video
-máte možnost natočit video na dané téma ve hře
-hodnotit se bude zakomponování tématu do hry a klíčová slova (netřeba plnit všechny klíčové slova)
-hodnotit se bude taktéž kvalita videa, technické zpracování a kreativita
-máte volnou ruku (od divadelní hry až po horor s napjatou hudbou)
-jako zpestření je dostupná široká škála skinů, o které si můžete říct ve hře

3. Obrázek/kresba/photoshop
-pro které není sepsání básničky nebo příběhu žádná výzva a chtějí event posunout dál -> můžou propadnout uměleckému duchu
-máte možnost nakreslit/vytvořit/vyphotoshopovat "dílo", do kterého zakomponujete dané téma -> nějaké klíčové slova
-je třeba vystihnout aspoň pár klíčových slov (VYSTIHNOUT! netřeba psát :lol: )
-hodnotit se bude kreativita, provedení a zkrátka : jak moc to na nás zapůsobilí
-máte volnou ruku -> ať už to bude čmáranice v malování, nebo poskládané screeny z mučka :lol:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pravidla vybírání odměny
Custom wingy 4th -minimální počet resetů -1 GR
Custom wingy 5th -minimální počet resetů - 2GR
Custom WINGS FOR ALL- minimální počet 3GR (+ spec. podmínky)

/vybrala jsem místo slíbeného Pvp eventu raději tento typ eventu, aby jste se trochu odreagovali a přišli na jiné myšlenky :)

Jak moc je vlastně tento event jednoduchý a zábavný?

Obrázek

Téma - splěno - naznačeno
Klíčové slova - alespoň nějaké
Devias ✔
stín ✔
Elfka✔
hvozd ✔
vločky ✔
stvůra✔
spása/spasitel✔

abych potlačila vaše pochybné myšlenky - že nejde s klíčovými slovy a tématem pracovat, máte tu mou hodinovou rychlovku :lol:

Těšíme se na vaše příspěvky!
Yennefer

Přijdej se k nám na FB skupinu Reverse-MU!
https://www.facebook.com/groups/1477308909073039/
Obrázek
Yennefer
Site Admin

Re: KREATIVNÍ HRÁČI Z REVERESE-MU

Příspěvekod Silent » 31 led 2021, 00:38

V temnom hvozde Deviasu pobehuje elfka stratená
Určite nie je zo SELFMADE, tu nikto neni sám
Po súboji so stvúrou je celá do krvi zranená
Je celá zmätená jak keby riešila Grooťov hlavolam

Stíny temného hvozdu v nej vyvolávajú strach
Okolo seba počuje z kríkov hrôzostrašný šepot
Zrazu na ňu vyskočí stvúra, ide z nej smrtiaci zápach
Neďaleko postávajúci Lord začuje elfkin vreskot

Ako pravý spasitel začne bojovať so stvúrou
Po chvilke ju zabije svojou blyštiacou sa solaykou
Elfke pristane na nose vločka až sa prebudí zo sna
Bola to len nočná mora, nereálna, ale pekne ostrá!

PS: menší fristaylin nech mám dobrý pocit že som sa zúčastnil :D
i'm bestest 8-) :twisted:
Silent

Příspěvekod Auriel » 03 úno 2021, 11:11

Obrázek
ACC Wikis
Naposledy upravil Auriel dne 04 úno 2021, 17:55, celkově upraveno 1
Auriel

Příspěvekod Weito » 04 úno 2021, 15:37

Acc : Weito

Kdysi dávno, před dávnými časy, kdy v Horském údolí Deviasu ještě sněžilo, kdy v nedaleké překrásné vesničce v naprosto nádherné rozkvetlé oblasti znamé jako Noria, prodával zkrachovalej Mistr Yoda luky nebo kuše ze dřeva, a už úplně zapomněl na SkyWalkera nebo Temnou stranu, kde se vzala, tu se vzala, malá avšak nádherná elfka říkajíc si Yenn.

Yenn byla samotářská elfka bojující se svým lukem a ostrými šípy, neznala své rodiče a byla vpuštěna na tento svět zvaný MU, nedaleko od již zmíněné vesničky v Norii.
Tato mladá eflí dívka, byla už od malička vystavována nebezpečí, musela bojovat holými rukami s nestůrami, než jí krom pár jablíček padl i starý rozpadající se luk, no i když, luk to připomínalo opravdu jen z velké dálky, spíš to byl kus větvičky s natáhnutým vláknem z jednoho konce na druhý.

Naše mladá hrdinka bojovala, bojovala s poletujícími Beruškami, s prapodivnými postavami s kuší, dokonce i s OBROVSKÝMI golemy, po bitvě se vždy najedla z jablíčka, aby měla plno sil do dalšího nebezpečí, které jí potká na její cestě do neznáma.
Po pár dnech v dálce uviděla nějaký zhuštěný porost, přišla blíž a zjístila, že se jedná o malou vesničku, šla tedy ještě blíž.
V momentě kdy viděla krásné žluté oplocení, asi konkrétně z bambusu nasvíceného světluškami, byla plná radosti, že potká někoho jiného, než jen nestvůry a že možná pozná nějaké kamarády. Vešla tedy do vesničky, prvně co viděla, byl zelený pidimužík s obrovskými ušiskami, ten na ní už z dálky mával ať jde blíž. Yenn tedy přistoupila blíž a zelenej pidimužíček spustil : "Den krásný přeju ti elfko mladá, blíž pojď, luky a kuše nabízet já" . Yenn s údivem zůstala stát jako zamrznutá, i když mužíčkovi vůbec nerozumněla, viděla ty krásné nové luky, kuše a dokonce i nějakou soupravu na sebe. Spočítala si kolik posbírala yangů a doufala, že jí to postačí.

Mužíčkovi tedy pověděla : "Mám tu pár drobných, potřebovala bych nějakou výbavu proti nestvůrám, mohl by jste být tak hodný a poradit mi? "
Mužíček odpověděl : "Co pro tebe drobný yang být, znamenat pro mě co mohl bych mít, yangy drobné své mi teď dej, dám ti výbavu co mám nej"
Yenn dostala pro ní zatím nevydaný luk z přenádherného kusu dřeva, s natáhnutou tetivou, šípy s ocelovým hrotem a krásný modrý set. Mužíčkovi poděkovala, rozloučila se a šla dál po vesničce.
Uviděla krásnou vílu, víla s obrovskými křídly na ní naprosto nádherným hlasem který by ukolébal i tu nejstrašlivější příšeru ke spánku zavolala : "Mladá elfko, chceš pomoct? Dám ti své nadpřirozené aury aby jsi byla silnější" , Yenn nemohla odmítnou, dřív než cokoliv stačila říct, už kolem ní poletovala zelená a červená světluška. Bylo to krásné a zároveň cítila, jako by byla plná energie a síly. Poděkovala této až skoro božské elfce a pokračovala dál. V dálce uviděla jakousi bedýnku , u které stál rytíř ve stříbrné zbroji a otvíral ji před udatným bojovníkem v zářícím rudém setu, kolem kterého obíhala zlatá světluška a zároveň modrá, která poletovala u nohou, tento bojovník měl naprosto obrovitánské křídla ze svých zad, byla hnědočerné se zlatými prvky a vypadalo to, jako by v nich samotných snad probíhala jaká si zlatavá bouře. Ze zad se tyčil jeden obrovský meč a k němu jeden azurově modrý menší. Yenn byla okouzlena tím hněvem a zároveň krásou, co z tohoto bojovníka vyzařovala.
Přistoupila k němu blíž a on se na ní otočil, pod tou červeně zářící maskou připomínající hlavu draka, viděla ty nejkrásnější hnědě oči jaké doposud mohla spatřit. Koukali na sebe a v tom bojovník promluvil : "ehm, ahoj krásná elfko, ty asi nebudeš zdejší, že? "
Yenn když slyšela jeho hlas, okamžitě se do něj zamilovala, viděla v něm svého ochránce a svou oporu na cestách tohoto světa. Byla tak okouzlena že ani vlastně nevěděla, co má odpovědět. Bojovník se jen pousmál a řekl "Pojď, provedu tě tady, vidím že u Mistra Yody si už byla, a naší nápomocnou elfku si také viděla", "ano ano, promiň mi, jen jsem se zakoukala na tvé udatné brnění a ty obrovitanské křídla které se ti tyčí ze zad" řekla Yenn. Bojovník se začervenal, že to bylo vidět i přes jeho zařící rudé brnění, "RedDox jméno mé" řekl, "těší mě, já se jmenuji Yenn" odpověděla. Prohodili tedy spolu pár dalších vět, mluvili a mluvili, smáli se, dokonce byl RedDox tak uvolněný a cítil se příjemně, že si sundal svou Dračí helmu aby Yenn lépe viděl. Bavili se dál a dál až najednou je vyrušil jakýsi křik.

Po levé straně od nich, byl viděn nějaký Lord s královským plášťěm, který stál u Obrovitánského kola, kde na každé straně byl jeden fialový goblin a házeli si s nějakým žlutým kamenem. Z nenadání zase křičí "Bych se na to mohl vysrat!Zase nevyšli wingy na mě!".

"To je Silent" zašeptal RedDox Yenn, "pořád si na něco stěžuje a nic mu není dost, to u čeho je, je chaos mašina, dokáže zkombinovat určité věci a vytvořit věci nové".
Yenn zcela udiveně poslouchá a kouká pořád směrem na Silenta, když z ničeho nic, zmizne.
Yenn celá překvapená kouká zpátky na RedDoxe a ten jí povídá "Ty jsi se ještě neteleportovala?", "ne, vůbec nevím že to jde".
"Tak tedy na klávesnici zmáčkni písmeno "m" ", " co mám udělat? na čem? " . " Jo promiň, tak tedy tady máš teleportovací knihu, stačí se do ní podívat a ona ti sama ukáže, kde se můžeš portovat, akorát tyto knihy byli vytvořeny skřety, tudíž za každý teleport musíš zaplatit, rozdílně podle toho, do jaké oblasti se chceš vydat" .
"Ahaa, tak to teda mockrát děkuji, nemám se ti čím odvděčit, akorát mám na tebe jednu otázku, když se teleportuji do jiné oblasti, uvidíme se ještě někdy?"
"Určitě ano Yenn, já si tě najdu, budu ti na blízku " pousmál se RedDox.

Yenn se tedy podívala do knížky a přečetla místo zvané Devias, najednou se v okamžiku objevila v zasněžené horské oblasti, kde vločky padali tak obrovské jako pěst, kde foukal studený horský vítr a všechno kolem bylo přitom krásně bílé a zasněžené.
Rozhlédla se kolem sebe a když se otočila za sebe, uviděla něco, co si myslela že je snad možné jen v pohádkách. Viděla hordu černých těžce obrněných rytířů, kde mezi nima, se do výšky táhl bílý čaroděj. Elfka stála, celá zamrznutá, ve svém modrém oblečku, se svým lukem a měla strach, věděla že jí čeká souboj, avšak věděla že je proti ní obrovská přesila. Jediné v co se zmohla udělat, je natáhnout svůj luk proti čarodějovi, a zavřít oči.... najednou slyšela hrozné rány, myslela si že je to smrt, že takto zní ... otevřela oči, dívala se od strachu do země, viděla pouze obrovský stín , podívala se tedy směrem vzhůru a nevěřila svým očím, čaroděj i jeho rytíři byli pobiti na zemi, a uprostřed se pohupoval ve vzduchu na svých křídlech Bojovník, ano, její zachránce, spasitel.... byl to RedDox :)
Weito

Příspěvekod Pulpi » 04 úno 2021, 19:42

Nás příběh se odehrává za pochmurného zimního počasí které v našem Deviasu je už po staletí. Je tomu tak od té doby co se Deviasu objevil ten jehož jméno nikdy nebylo vysloveno jen v historkách a pověstích. V Lorencii u Lumen se šeptají různé historky o statečně Elfce která měla se stínem dlouhý souboj z kterého ale nevyšla jako vítěz. Od té doby se tam nikdo nevydal už přes 300 let. Obyvatelé tohohle světa měli ze Stína takový strach že šli žádat o spásu k samotnému králi do ValleyOfLoren.
Ale i sám král měl ze stvůry takový strach ze obyvatele musel odmítnout. Lidé si vybrali 3 statečné kteří se dlouhá léta trénovali na Stína.
Jeden se začal učit s magii tak mu byli říkáno Dark Wizard. Další byl velmi silný chlap který uměl velmi dobře zacházet s meči tak ho lidé nazývali Blade Masterem. A poslední z trojice se naučil s temnou magii tak ho nazpívali Dark Lordem. Když byli připraveni vyrazili do města Devias v kterém už moc obyvatel nezbylo. Jeden farář napitý mešním vínem a pár jeho oveček.Zeptali se kterým směrem je to do hvozdu kde se nachází Stín. Museli obejít celou vesnici protože lidé měli takový strach že se i před bojovníkama schovávali. Když dorazili do zasněženého hvozdu. Tak potkali Elfa kterého Stín posedl bojovníci se snažili z elfa temnotu vyhnat. Když se jim to povedlo vyrazili i s oslabeným Elfem zničit Stína. Po cestě celý hvozd zapadal čerstvým sněhem.Po dlouhém a vyčerpávajícím souboji při kterém bojovníci zkoušeli různé finty a kličky aby Stína porazily. Tak nakonec ale přišli na to ze musí bojovat jako parta a ne jako jednotlivci a to jim pomohli k zničeni Stína. Když se vraceli zpátky do Lorencie čekal ně i sám král. Který jim chtěl poděkovat tak že vytvořil řad admins tihle čtyři bojovníci byli jmenováni na hodnost Game Master. A měli za úkol dohlížet nad celým světem ve kterém se lidé učili stejným dovednostím jako když oni se učili aby porazili

——————————————————————————-

Obrázek

——————————————————————————

Ps: nikdy jsme nekreslil takže to tak vypadá :D
Byla chvíle času u expeni takže jsem načmrtal opravdu schválně načmrtal obrázek. Mělo by se v obrázku nacházet dost věci ale určitě ne vše. :roll:

Devias, stín, Elfka, hvozd, vločky, stvůra, spasitel(dá se tak brát i moje Elf)

Acc- Pulpi
Naposledy upravil Pulpi dne 14 úno 2021, 11:23, celkově upraveno 8
Pulpi

Příspěvekod VSticKing » 04 úno 2021, 19:55

Vypadalo to, že to bude den, jako každý jíný. Procházel jsem se po zasněžených pláních, poflakoval se a můj panda si pohrával s padajícími vločkami. Vše vypadalo stejně nudně, jako všechny ostatní dny v mém životě. Už se začínalo smrákat a blížil se čas, kdy nebylo moudré se toulat venku. Přes den bylo v našem Deviasu bezpečno, ale jakmile se setmělo, všichni rychle spěchali zpět do svých chatrčí, aby se ukryli před černými spáry noci. Slyšel jsem mnoho příběhů o tom, jak byl někdo napaden, oloupen nebo dokonce zabit bytostmi, které se zjevovaly jen v nejtemnějších hodinách. Spěchal jsem zpět do svého příbytku, když se líně padající vločky změnily ve sněhovou bouři. Nebylo vidět ani na špičku nosu. Kde je můj panda, jsem věděl jen díky tomu, že se mi při každém kroku zaplétal mezi nohy. Snažil jsem se držet stále stejný směr, ale nejspíš jsem zabloudil. Vždyt k mé chatrči to byla sotva půl hodiny cesty, ale ted´ už jsem se dral bouří bez pojmu o čase. Všude už vládla ohromná tma. Najednou bouře ustála. Z ničeho nic, ráz naráz. Nepadla jediná vločka a všude nastalo ohlušující ticho. Rozhlédl jsem se, ale vůbec jsem netušil, kde to jsem. Kolem mně se rozléhal obrovský temný hvost. Dostal jsem strach. Nevěděl jsem, kudy se vydat. Všude vládla temnota a stromy vrhaly snad ještě temnější stíny, které vypadaly, jakoby se pohybovaly. Vypadalo to, že mezi sebou mluví. Vydávaly chraplavý zlověstný šepot. Začal jsem tušit, že z toho lesa jen tak nevyváznu. Chopil jsem se zbraně. Právě včas. Z každého stínu se začala objevovat stvůra. Chtěl jsem se schovat, ale nebylo kam. Musel jsem bojovat. Jejich zbraně a kouzla však byly silnější. Nedokázal jsem to !!! Padl jsem k zemi !!! Ztrácel už jsem vědomí, když se přede mnou, jakoby ve snu, zjevila postava. Byla krásná, silná a odvážná. A ta křídla..... To mohla být jedině elfka. Dodala mi sílu a odvahu, a bok po boku jsme sváděli souboj se všemi temnotami z lesa. konečně jsme nad všemi zvítězili, zahnali je a přemohli. Únavou jsem padl k zemi. Probral jsem se před svou chatrčí. Vůbec netuším, jak jsem se sem dostal. Mohla snad zato ta kouzelná elfka ? Pomohla mi v nejtěžších chvílích ? Nevím, jak se takovým bytostem říká, snad anděl strážný nebo spasitel. At´ tak či onak, věděl jsem, že ikdyž se mi stane něco zlého, bude po mém boku stát někdo, kdo mi bude oporou.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve hvozdu, tam na okraji lesa,
elfka s vílou mezi vločkami si plesá.
Stvůry v stínu na ně shliíží,
se strachem se k nim plíží.
Došlo mezi nimi k souboji,
stvůrám se však rány neshojí.
Spásou Deviasu eflka byla,
všechny stvůry porazila.
Šepot se ted´ nese větrem,
že mír nastal napříč světem.

:D :D :D

VSticKing
VSticKing

Příspěvekod spetix » 10 úno 2021, 15:37

Elfka vypráví..
V Deviasu schyluje se k boji,
proti mne stojí válečník..
jsem to já ale v loji..
pokud nezachrání mě koník.

Co ale zmůže můj oř zdejší
proti strašlivé, bájné feně,
když ani není o moc větší,
nežli normální, prosté štěně.

V tom si zrazu pravím:
"Ach ty jedna blbko!"
svůj problém lehce spravím,
když feně hodím klubko.

Válečník pryč běží,
bez své bájné stvůry,
jeho fena pokojně leží,
osvobozena od veškeré své smůly.

Již dále nejsi tvorem stínu,
ale moje kočka!
Nastává teď období míru,
dokud v Deviasu nespadne poslední vločka.

Obrázek
účet : spetix
Rumový loupežník z lesa Řáholce.
spetix

Příspěvekod RadekD » 11 úno 2021, 20:53

Šeptá se o tajemném stínu v zasněžených hvozdech Deviasu

Před sto lety, se tehdy v Deviasu odehrávál přiběh o lidech a elfech. Devias, bylo to překrásné město plné vloček, radosti a smíchu. Lidé a elfové se neměli moc v lásce a tak, se drželi svých tradic. Žádný elf se nemohl stýkat s člověkem, a tak se začal psát přiběh o Eowin (elf) a Aragornovi (člověk). Byli do sebe, neskutěčně zamilovaní a nedbali na žádnou tradici, a však nikdo z města Devias o tom nevěděl. Aragorn byl obyčejný válečník lidu, nebojácný a ušlechtilý.
Eowin byla královna, laskavá a překrásná. Elfové byli nejsličnější a nejmoudřejší ze všech ras. Stárnou jen velice pomalu a až na případy násilného zabití jsou nesmrtelní. Všichni elfové byli charakterističtí výbornou zručností a jedinečně vyvinutými smysly, především pak svým zrakem a sluchem.
V porovnání s elfy jsou lidé méně odolní, méně pohlední a nemají tak pevný charakter – je mnohem snadnější je oklamat, zastrašit, zlomit nebo přesvědčit ke zradě. Kromě toho jsou skutečně smrtelní.
.
.
.
Aragon šel tehda v noci k jezírku a dně jezera něco uviděl. Uviděl zlatý prsten, pro který se vrhl hlava nehlava. Avšak nevěděl co tento prsten způsobí pokud ho nasadí. Náhle však přišlo utrpení. Z temného Hvozdu přiletěla nestvůra, nazývaná Šmak. Byl plný nenávisti a ničil vše co mu přišlo v cestě. A tak přišlo na město velké utrpení. Drak Šmak byl neobvykle velký, neobvykle zlý a obzvláště hrabivý drak. V jeho očích viděl jen drahokamy a zlato. Šmak Aragorna neviděl, jelikož ten prsten co si nasadil dělal z člověka " neviditelnýho ". A tak probíhál souboj mezi Šmakem všech katastrof a nebojácným valečníkem Aragornem. Souboj trval velmi dlouho, Aragorn zjistil, že draka Šmaka nelze zabít obyčejným mečem. Zjistil, že draka musí zabít Černými šípy, který mu dal jeho děd. Bohužel měl už jen jeden poslední šíp, a tak se Aragorn rozhodl, že použije luk od Eowin. Šíp letěl a letěl, až náhle draka Šmaka zasáhl do srdce a drak padl. Aragorn byl, spasitelem pro celé město. Elfové a lidé zničili veškeré tradice a Aragorn se stal králem lidu.
Žili spolu štastně a to i po smrti.

V Devias se příběh odehrál,
a však se nikdo nebál.
Stvůra ze stínu povstavala,
drak Šmak se jmenovala.

Eowin krásná a moudrá,
byla to elfka zamilovaná.
Aragorn, z něhož bojovník se stal,
vstřelil Černý šíp. a tak spasitelem se stal.

Obrázek

acc: RadekD
Naposledy upravil RadekD dne 13 úno 2021, 23:51, celkově upraveno 3
RadekD

Příspěvekod ICanAll » 13 úno 2021, 20:54

Zlaté feny nepadají jentak z nebe, tak se připojuji se svou básní. :D
Báseň jsem rozdělil do čtyř tématických celků. Můžete si povšimnout té realističnosti, s jakou jsem vykreslil svou osobu ve třetí části. Ostatně to je podle mě nejzdařilejší část.

CanAll
Sněžná lůna

I

V Deviasu na mostě
stojí elfka u cesty.
Oblečena je prostě
přitahuje neřesti.

Ona není, jak ty v Loře,
oděna je spoře (a láká na své lože!)
tamty se jí smějí:
kdo neauruje nejí!

Co však nikdo neví,
že vstínu skrytá není
náhodou,
schovává se před zlou obludou!

Ramena-dva bodce,
končetin snad 6,
pustoší tu obce,
zasloužil by trest.

Žadné dlouhé věty,
Kundunův toť yetti!
Povídal mi ráno drozd,
že podmanil si celý hvozd!

Stvůra zmerčila už děvu,
jak schovává se v hroudě sněhu.
Ta slyšíc svého srdce tlukot
zmůže se na teskný šepot:

"ach hrdino, kde jsi!
Proč tu jenom nejsi!
Kéž bys mne tak objevil
a před yettim mě zachránil.

Pláče elfka, hlavu v dlaních,
mnoho jizev nosí na nich.
Dlouho kundun má svět v rukách,
my tu žijem' v strašných mukách.

Sundá helmu, teď to končí.
Yetti sice ještě močí,
pak však přijde, ví to jistě,
skončit život plný trýzně.

II

Vítr nese "ach" a "hek",
toť udatný jest, CanAll, rek!
Přišel elfku zachránit,
neštěstí tak zabránit.

Představme si hrdinu
vyjduvšího ze stínu:

Ten, co neví po anglicky?
Ten, co dává ráno plicky?
Ten, co chová se vždy lidsky?
Ten, co strach má jenom z klícky?

Ano, ten hrdina, spasitel,
mocné hrudi nositel,
sexsymbol všech žen,
dostal skor i Yenn!

Nemá nikdy strach,
když prdí, tak měl hrach,
anebo též trochu čočky,
v devu z toho tají vločky.

On spasitel je náš.
chceš jej vyzvat na souboj?
Dost kuráže máš,
však nestačí ti jen mít broy.

Jmenuje se CanAll,
vnoci má rád pivo a uzený s knedlikem.

III

Elfko, zastav brek!
Vtom nepřítel se lek'
a klek', pak se zved'
a dal se na útěk.

Ó, jak šlechetný si jinoch,
zachránil's mi život.
Za to patří ti můj vděk,
ne-li víc, co bys řek?

Činy konám záslužné,
vezmeš si mě za muže.

CanAll, krásný, bílý chrup,
Elfka jeho též je kráska
svatba bude cobydup
nemusí být ani láska.

IV

Po svatbě si písnou PM
CanAll se ženou v zlatém.
Přijde vám že, to je nefér?
Zeptejte se Yennefer..

klk res?
CanAll hles
25 zněl hlas ženy
tak jdem expit do arény?

Edit: acc pro zaslání výhry: Billy:D
ICanAll

Příspěvekod ZEFN » 13 úno 2021, 23:07

Legenda o Deviase

Tento príbeh sa odohráva vo svete MU v dávnej minulosti ked´ tajomné príbehy boli skutočnosťou .

Miesto ako žiadne iné ! Devias tak ho nazývali . Krása tohto mesta bola neopýsateľná , všetko v tomto kúzelnom meste fungovalo v dokonalej harmonijí . Takto to bolo po celé stáročia no tento súlad prírody ,ľudí,elfov a ďalších kúzelných bytostí netrval navždy.

Ako roky plynuli z neďalekého temného hvozdu prichádzali zvesti o temnom bezmennom tieni , tento tien naberal na sile . No to čo bolo horšie bolo to že sa svojou temnou mocou dokázal zhmotniť a získať meno . Volal sa Selupan už pri vyslovení tohto mena naháňal strach všetkým bytostiam vo svete MU . No Selupan si vybral za svoju prvú korysť to krásne mesto Devias . Všetkých ľudí v ňom zotročil a mesto zahalil sňehom. Vločka po vločke uklada mesto k dlhému studenému spánku z korého sa nemusí prebrať.Pár statočným bytostiam sa však podarilo utiecť a nájsť svoje útočisko v Elfskom meste Noria .V tomto meste bola kráľovná Elfa Natalka ktotá priala utečencov a vypočula ich žiadosť o pomoc ktorej žiaľ nemohla vyhovieť , no ponúkla im aspoň nocľah a niečo pod zub. V tú noc však královnin najmocnejší bojovník Happy začul šepot ktorý sa menil na mocné vnútorné volanie . Ten hlas hovoril : Choď a zachráň to mesto!!! Happy sa hneď ráno vydal za kráľovnou a povedal jej čo v noci počul a poprosil kráľovnu aby ho pustila aj s piatimi jemu najbližšímy bojovníkmi . Kráľovná jeho žiadosti vyhovela. Tak sa Happy, jeho družina a pár uťečencov sa vydali na takmer neuskutočniteľnú výpravu poraziť Selupana. Pred bránou Deviasu sa odohral suúboj ktorý zostal zapísaný v dejinách MU. Trvala celich sedem dní a sedem nocí no napokon sa nemožné stalo skutočnosťou Happy s touto stvúrov zvíťazil , bol to hrdina. No Selupana však nezabil ,ale uväznil ho ďaleko na severe v nedobytnom vezení v Raklione kde je uväznený dodnes.

Postupom času sa do mesta Devias začal vracať život no ľudia v meste už nikdy nezabudli Happyho ktorého nazvlali Spasiteľ deviasu a na jeho statočnú družinu

https://ctrlv.cz/vSXr

Obrázek

Acc ZEFNLELE
ps link je na obrazok neviem ho nahrat inac :D
ZEFN

Další

Zpět na EVENTY A SOUTĚŽE