Písek a Krev je tady! (7.9.2019 - 8.9.2019)

Slouží k oznámení časů eventů a soutěží, sepsání jejich pravidel a tipů pro předpřípravu.

Písek a Krev je tady! (7.9.2019 - 8.9.2019)

Příspěvekod RedDox » 30 srp 2019, 22:07

Před dávnými časy, v dobách, kdy světem ještě proudila magie éteria a Kundum potají kul své plány, byla země MU místem blahobytu, pokroku a technologie. V městě Del, na jehož základech dnes stojí Lorencie se pravidelně každých deset let konaly hry obrovského rozsahu. Z široka a daleka se sjeli ti nejlepší, aby porovnali mezi sebou svou zdatnost, mrštnost, chytrost a všelijaký um. Každý, jež svou zem prezentoval, nesl úctu a byl veřejně znám, bohatý jak finančně tak slávou opěvovaného jména. Nejvíce však lid miloval boj a vše kolem něj, nadnášel své hrdiny a díky písním a básních z nich dělal legendy vytesané do kamenů a vítězných sloupců. Vrchol her byl boj.

Hrdinové, válečníci a mistři tajných umění spolu zápasily nelítostně v aréně a oddělovali plev od zrna. Když po několika dnech zůstal na nohou jen jeden vyvolený, dav šílel a běsnil, ukojen násilím a krví.

Z jedněch časů se nám dochoval záznam legendy, báje o mystickém válečníkovi obdařeném božskou silou, jehož jméno ve slávě dodnes nikdo nepřekonal.
Poslyšte tedy úryvek dávného příběhu o Drussovi a hrách v době temna, vlády krále Zorana, řečeného též Zoran křivoústý.

„… a dav šílel. Bouře tisíce hlasů zaduněla arénou, prach se vzedmul a čas jakoby se zastavil. Stál tam, on sám, jediný a poslední, Druss, děsivý válečník z chladného severu. Oči měl zavřené, hlavu vztyčenou vzhůru a ruce rozpřažené až samotnému nebi. Vychutnával si své vítězství. Vyhrál. Vyhrál! Ztěžka oddechoval. Stál potřísněn krví v aréně smrti na hromadě padlých, sám však nezraněn. Šílenství davu nebralo konce. Jaktěživ nikdo neviděl smrtelníka takhle bojovat.
Tu Druss prudce vytrhl meč z hromady mrtvých těl a zamířil jej k nebi. Dav utichl. Najednou zde byl jen on sám, nebojácný Druss. Pomalu nasál vzduch do plic. Napětí sílilo, dav ani nedýchal.
„Já jsem Druss!“ Zařval obr strašlivým hlasem. „Kdo je víc než já? Kdo mne jako další vyzve na souboj?“
Ticho. Nikdo, ani ten nejsilnější válečník nehnul jediným svalem v těle.
„Nikdo?“ Rozesmál se obr. „To na tomto světě není nikdo, kdo by se mi postavil?“

Oblohu rozčísl blesk, nebe potemnělo a vzduch zchladl. Obrovi přejela po zádech mrazivá kapka potu.

„Já tě vyzvu na souboj!“ Zaduněl hluboký mužský hlas tak mocně, až se rozechvěl samotný prostor.
Několik kroků před Drussem se zjevil vysoký svalnatý muž třímající dlouhý stříbrný meč. Stařec, ne… Vlasy bílé, ovšem obličej mladého muže.

„Kdo jsi?“ Zeptal se s údivem Druss.
Postava před ním se ušklíbla. Byl to jeden z bohů starého světa, který vyslyšel Drussovo volání.
„Jsem tvůj sok, člověče. Bojuj se mnou a řeknu ti své jméno.“ Zaburácel bělovlasý bůh a zvedl meč přímo proti Drussovi.
Druss zařval, jak ještě nikdy v životě a vrhl se naproti nepříteli. Konečně protivník, za kterého stojí zemřít!

Ostří mečů protínalo vzduch a smrtelně svištělo kolem obou válečníků. Jejich hekání a vrčení tlumilo jen řinčení kovu a odlet jisker, které osvětlovali souboj v mlze vzedmutého prachu. Boj byl vyrovnaný, zuřivý a nelidský. Chvilku měl navrch Druss a vzápětí Bělovlasý Drusse zatlačil se sérií útoků a už, už to vypadalo že Druss padne, ale i on vyrazil v protiútok a počal zatlačovat boha zpět. Rány mečů byly nekonečné, ani jeden z obou neměl navrch.
Čas se vlekl. Minuty se pomalu vlekly ztichlou arénou, kde v bojové vřavě měřili své síly dva válečníci, z nichž ani jeden nebyl lepší jak ten druhý. A tu se ozvalo zaskřípění, zařinčení a dvě tlumené rány.
A bylo ticho. Dav lidí sledující mlčky v napětí souboj nevydal ani sten.
Oblak prachu se pomalu rozptyloval. „Kdo zvítězil?“ Nikdo nevěděl.
Pomalu písek odkryl dvě proti sobě stojící postavy.

„Ještě nikdy v mém životě mě nikdo nezranil.“ Pravil Druss a šáhl si na mělkou ranku táhnoucí se kolem jeho vypracovaného břicha.
„A já jsem nikdy nebojoval s někým, kdo by onen souboj přežil.“ Pravil Bělovlasí bůh.
„Kdo jsi?“ Zeptal se znovu Druss.
Bělovlasí se rozchechtal. „Kdo jsem, člověče? Povím ti, kdo jsem.“ S tím vytáhl z pod bílé tuniky podivný dutý roh a podal jej Drussovi.
„V tomto rohu se ukrývá dávný netvor, obrovský vlk Fenri. Zatroubíš na něj a on přiběhne, poslušen tvých rozkazů. Zasloužíš si jej, protože slyš, že jsem Quetzalcoatl, prastarý bůh a milovník války.“

„A slyšte i vy, bídní smrtelníci, že až se na tomto světě zrodí další válečník, jež bude hoden mého zájmu, vyslyším tak jako dnes jeho volání a přijdu změřit i s ním své božské síly….

Obrázek

Vítáme vás tímto srdečně na jedinečném PVP eventu s názvem:

Písek & Krev

Na začátku všeho byla myšlenka, malé přání tak chatrné, že stačil pouhý poryv větru a rozpadla by se na prach. Největší event v dějinách serveru, nejfěrovější, skutečný PVP event… Vykouzlí to úsměv na tváři, když čtete tato slova, že?
Ovšem my jsme se rozhodli, že tento projekt uskutečníme!

Bod I.
Registrace do eventu
(slouží pro zapsání do eventu a ověření, že hraješ na našem serveru)
Email: podpora@reverse-mu.cz
1. Nadpis emailu: Písek & Krev
2. Do emailu napiš své Acc
3. (volitelné) Do emailu napiš rozdělení bodů, které bys chtěl na tento event. rozdělit.
[pokud žádné rozdělení bodů nenapíšeš, nic se neděje, budou přiděleny optimálně rozdělené body, které pokládáme za neutrální pro všechny možné PVP styly hráčů]

Bod II.
Rozhraní eventu
Každý zaregistrovaný hráč dostane vytvořený event. účet, kde nalezne 3 postavy.
BK (rozdělených 29 000 bodů omezeno na max 5K bodů v STR) [u BK půjde hlavně o umění COMBA]
- 2x Ex. Warrior´s Morning Star+9+skil+rate+id+speed
- 1x Ex. Buckler+9+35+skil+hp+dd+ref+ 3%dd JoH
- Ex. Warrior´s Leather set+9+28+hp+dd
- přiměřená BIZA

SM (rozdělených 29 000 bodů)
- Ex. Apollo´s Skull Staff+9+rate+id+speed
- Ex. Buckler+9+skil+dd+ref+hp+ 3%dd JoH
- Ex. Thunder Staff+13+rate+id+speed
- Ex. Apollo´s Pad set+9+28+hp+dd
- přiměřená BIZA

SUM (rozdělených 29 000 bodů) [SUM NEBUDE mít naučený skil Sleep]
- Ex. Vilolent Wind Stick+9+rate+id+speed
- Ex. Book of Samut+skil+9+rate+id+speed
- Ex. Chrono´s Red Wing set+9+rate+dd+hp
- přiměřená BIZA

Každý hráč bude bojovat za každou postavu proti protivníkovi se stejnou postavou.

Bod III.

Harmonogram eventu

Event bude probíhat 7.9.2019 od 18-19:00 do ??? a 8.9.2019 od 18:30- do ???

Registrace končí 24h před začátkem eventu.
Během této doby bude vypracován graf, kdo s kým bude bojovat.

Event bude do 2 dnů.
Den I.
- budou spolu duelovat registrovaní hráči, kteří budou předem rozdělení do "tabulek" a bude přiblizně určen i čas boje

Den II.
- budou se dohrávat neodehrané duely z prvního dne (pokud se nestihnou) a proběhne i velké očekávané finále

- vítězové všech 3 etap se spolu setkají v tváří v tvář se všemi postavami a budou bojovat o 3, 2 a 1 místo. Absolutní vítěz dostane možnost dát si duel s administrátorem o jedinečnou a zatím ve hře neexistující GOLD FENU!

-> Pokud se hráč nedostaví do soutěže, protivník automaticky postupuje a hráč prohrává
-> Pokud hráč použije jakýkoliv cheat či item, který nebude mít v inv. Automaticky prohrává a dostává ban
-> Pokud někdo zvítězí ve všech kategoriích, stává se tak absolutním PVP masterem, který dostane odměny za všechny 3 místa a možnost duelovat s administrátorem o gold fenu!

Bod IV.
Odměny za:

3místo: Libovolný set ( komplet ancient ) +13+L+28+2 libovolné opty
2místo: Libovolný set ( komplet ancient ) +13+L+28+3 libovolné opty
1místo: Legendární Golden Fenrir, Libovolný set ( komplet ancient ) +13+L+28+3 libovolné opty ( ??? )

Neznamená, že ten, kdo se neumístí na jedné z těchto pozicí nevyhrává. U nás totiž vyhrává úplně každý. Rozhodli jsme se, že každý hráč, který se tohoto eventu zúčastní, vyhraje určitý obnos Creditů, který bude závislý na tom, jak daleko se v Eventu dostane.

PS. Harmonogram Eventu je zatím pouze orientační a bude se upřesňovat a může se měnit podle počtu registrovaných hráčů ( proto doporučujeme sledovat tento příspěvek a fórum všeobecně ). Děkujeme za pochopení.

Tímto příspěvkem zahajujeme registraci do Eventu !!

Moc se na Vás Těšíme a přejeme hodně štěstí!
ReverseMU Team
Obrázek

RedDox ReverseMU
RedDox
Site Admin

Re: Písek a Krev je tady! (7.9.2019 - 8.9.2019)

Příspěvekod Hezulka » 31 srp 2019, 00:26

Za me velka skoda ze v eventu neni elf...
Hezulka

Příspěvekod Quetzalcoatl » 31 srp 2019, 10:37

Zdravím.
Bohužel máme omezenou kapacitu času, proto jsou vybrány pouze 3 postavy.
Pokud se event bude líbit, samozřejmě jsme již probírali pokračování, kde elf bude již nedílnou součástí, jako i jiné zde neuvedené chary.

Krásný den,
Q
Quetzalcoatl

Příspěvekod stefan11 » 31 srp 2019, 14:28

Ahoj zamna skoda ze u bk sa montujete do statov a obmedzujete str staty je to pvp event a pvp je hlavne o statoch
stefan11

Příspěvekod RedDox » 31 srp 2019, 18:23

stefan11 píše:Ahoj zamna skoda ze u bk sa montujete do statov a obmedzujete str staty je to pvp event a pvp je hlavne o statoch

Ahoj,

omezena str na tomto poctu statu je z duvodu, aby to nebylo jen o drzeni ctrl a twistingu. Sam jsem to na techto statech testoval.

Téma zamykám, aby zde v této sekci nedocházelo k volné diskuzi. Pro diskuzi prosím založit téma v příslušné sekci. Více informací můžu poskytnout v SZ.

S pozdravem
Obrázek

RedDox ReverseMU
RedDox
Site Admin

Příspěvekod Tefity » 07 zář 2019, 17:22

Zdravím

A je to tady !!

S potěšením Vás zveme jako diváky na konání největšího eventu, jaký tu kdy byl.

Event začíná od 18-19:00 až do chvíle, než bude u konce.

Přikládám fotografie průběhu eventu pro soutěžící.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Držíme Vám všem palce!
A-team
Tefity

Příspěvekod Quetzalcoatl » 08 zář 2019, 15:33

Dnes se sejdeme znovu od 19:00

Pokud čas dovolí, uděláme to již komplet do konce.

Q
Quetzalcoatl

Zpět na Eventy a Souteže