Event o GOLD fenu & Hádanka co potrápí mozeček

Slouží k oznámení časů eventů a soutěží, sepsání jejich pravidel a tipů pro předpřípravu.

Event o GOLD fenu & Hádanka co potrápí mozeček

Příspěvekod Quetzalcoatl » 03 říj 2019, 17:40

Krásný den kamarádi!

Jelikož máme Gold fenu stále u sebe a je škoda, že jí zatím nemá nikdo ve hře, tak...
Mám pro vás takovou super chalenge!

Vymyslel jsem jednoduchou hádanku, takovej malej rébus. Jelikož jste chytré hlavičky věřím, že to snadno a rychle uhádnete (není to nic těžkého)

Instrukce v obrázku.

(malá nápověda. Výsledkem je jméno jednoho admina ze hry, kterého každý zná ... víc nepovím :P )
-> to jméno pošlete i se způsobem vyluštění. Samotné jméno nebudu brát v potaz!

Přeji pohodové luštění,
váš,
Q

Obrázek
Quetzalcoatl

Re: Event o GOLD fenu & Hádanka co potrápí mozeček

Příspěvekod Ignorant » 10 říj 2019, 19:04

zdravom pana Q a zbytek A-teamu.Po nekolika dnech sem se dostal konecne k vysledku teto uctohodne hadanky jmeno admina skryto v teto hadance je Yennefer a ted jak jsem k tomu prisel.
Prvno jsem v tabulce nasel slovo Marlon to jsem dlouho zkousel nejak kombinovat ac marne.Pote sem se zameril na ty tecky a nejak mi luplo v hlave ze se marlon spawnuje na 4 mapach proto sem si nasel mapu kontinentu Mu.Ony tecky az mlc presne sedely na mesta spawnu.Proto sem si nasrl souradnice Marlona. Po nekolika hodinach a hodne spatnych pokusech sem si ocisloval kazde pismenu textu ktery se nachazel pod onou hadankou. Kazde pismeno melo sve cislo. Pote sem si ony souradnice spojil s pismeny podle cisel a vysla mi presmicka. presmicku jsem poskladal a vyslo mi slovo Yennefer.

ps omluvte me chyby jsem opily pisu to na mobilu a mam tluste prsty
Ignorant

Příspěvekod Quetzalcoatl » 10 říj 2019, 19:34

Ale výborně!

Vida, vida. Tímto přátelé a kamarádi ukončuji hádankový/rébusový event. o gold. Fenu. Tímto všem kdo se zúčastnili, děkuji. Těším se na další obdobný event!

Je opravdu nasnadě poznamenat, že přijít na řešení bez žádných nápověd není jednoduché. Upřímně, nečekal jsem, že na to přijde někdo tak brzy.
Řešení je správné, tímto ti tedy Nastěnko předávám Gold fenu a můj opravdový respekt.

Pro rekapitulaci byl postup tento:

Každému písmenu v levé horní hádance přiřadíte číslo dle tabulky v pravo. A má číslo 1. D má číslo 4 apod. Tyto čísla vám dají pozici X a Y v tabulce v pravo. Bod 11 je písmeno A. Tímto budete hledat. Vykřičník byla moje taková vsuvka, abyste to měli horší. (násobit a odpočítávat to nešlo)

Vyjde vám jméno MARLON.

Pod tím jsou 4 tečky.
Pokud se podíváte na mapu světa MU zjistíte, že ty tečky přesně ukazují na místa, kde se MARLON spawnuje. (je to opravdu hodně viditelná nápověda)
Stačí tedy jen dojít na ty místa a zapsat si souřadnice, kde MARLON postává.

Následně v textu dole, který jak ste si jistě všimli je trochu kostrbatý, odpočítáte písmenka přesně, dle souřadnic Marlona.

To vám dá směsici písmen, kde po přeházení (jednoduchá přesmička), získáte jméno YENNEFER.

Snadné, ne?

Děkuji za event., byla to sranda.
Q
Quetzalcoatl

Příspěvekod Ignorant » 10 říj 2019, 19:57

snadne to moc nebylo.
Ignorant

Příspěvekod Hezulka » 13 říj 2019, 19:08

Respekt Nasťo!
Hezulka