Reddox, Yennefer

Souží pro uskladněných vyřešených a neaktivních témat

Reddox, Yennefer

Příspěvekod MitCh » 06 úno 2021, 14:36

kazdej dore vi ze Redox chodi s yennefer .... a pan redox asi nezvladl to ze jsem neco napsal pres socialni site yennefer a dal mi ban :D je mi to uprimne jedno ze mam ban na serveru kde hraje 40 lidi :D jen nechapu ze na foru se psalo ze FB a hra nema spolu nic spolecneho tak nechapu co si ty dva dokazuji pres fb a jakto ze maji takove pravomoce ?ze na fb neco napises jako clovek cloveku a on to nezvladne a da mi ban ? :D

Na váš účet byl uvalen zákaz
Konec zákazu: 2. 11. 2023 13:41:10
Zákaz udělil: RedDox
Důvod zákazu: Narušený člověk, nezvládá situace

RedDox tak ted nevim jestli ty jsi nezvladl to ze jsem napsal ty tvy krasavici jak se veci maji :D
Mozna ty si nezvladl to ze ti nekdo urazil tu tvoji a ne ve hre ale na socialnich strankach .... takze ted kdo je tu ten co nezvlada situace ty jsi nezvladl situaci ze jsem urazil tvoji princeznu
MitCh

Re: Reddox, Yennefer

Příspěvekod Yennefer » 06 úno 2021, 18:07

Ahoj,

ban jsem ti dala já, bohužel z Reddoxova účtu, protože jsem zrovna řešila převod wcoinu (které jsem neměla na svém účtě a bylo pro mě rychlejší, si je přeposlat od Reda než přes databazi).

-Takže, na jeho účtě jsem byla přihlášená já, a dala ti bohužel přes účet RedDoxe ban taky já. Tento detail mi unikl, ale je mi to jedno, člověkovi jako ty, nemusí nikdo nic vysvětlovat.

Ban jsem ti dala z důvodu hrubých urážek člena GM teamu a za Rasismus (v postu a pm, je možno doložit screeny, ale za ten čas to nestojí).
To, jak se chováš na sociálních sítích, je mi jedno. (takhle se totiž chová, dle úvahy celeho A-teamu -těžce narušený člověk, co nezvládá svůj stres:D ). Nezlob se, že se takhle vyjadřuji, ale předvést co si dnes předvedl ty... no nestačím se divit :D

Před dvěma týdny si všem z Teamu lezl do prdele, psal si jak si nejlepší, že máš zkušenosti z předchozích serverů (bohužel ty ale nebyly provozu schopné) a zkrátka, že se chceš strašně moc dostat do TEAMU a že klidně napíšeš i Pepovi. (bohužel si psal, a to bez úspěchu :D )

Díky bohu, že jsem tě slušně odmítla
a vše ti do podrobna vysvětlila, protože věřím, že kdybych k tobě neměla trpělivost a nevysvětlila ti vše, jako malému dítěti, vybuchl bys i dřív :D No mít někoho takového v Teamu, to by byla těžká katastrofa. Dopadli by jsme stejně, jako ostatní servery, kde jsi působil. :lol:

Co se týče RedDoxe a jeho holky? No možné je všechno, co si budem. RedDox s Thorem jsou z okolí Táborska v čechách, já jsem východní Morava, ale tak co by ne :twisted: .

Na závěr?
Asi nic, můžeš si napsat o UB, třeba po měsíci. (bohužel ne u Thora :lol: )
Každopádně takové lidi u nás na serveru nepotřebujeme ;) . Jsme malý server, kde je založena určitá komunita, a takové lidi z kola ven !

důkaz, že jsem dala ban já?
Obrázek

chat s panem RedDoxem :D
-bohužel si ještě nejsme tak blízcí, aby jsme si psali oba ze svých soukromých FB :roll:

S pozdravem

PRINCEZNA
Yennefer

Přijdej se k nám na FB skupinu Reverse-MU!
https://www.facebook.com/groups/1477308909073039/
Obrázek
Yennefer
Site Admin

Zpět na Archiv