Excel BOT

Zde najdeš veškeré informace o hře, konání eventů, průběh eventu...
Ale najdeš zde i jak vyrobit určitý item či jak splnit quest.
Fórum je otevřené
Důležité!
Pokud se někdo rozhodne pomoci s touto sekcí, bude odměněn přiměřenou odměnou Quetzalcoatlem.
Děkujeme za pomoc
[sekce je ve vývoji]

Excel BOT

Příspěvekod Chronos » 21 srp 2020, 11:08

Excel bot

Byl vytvořen za účelem okamžité výměny kreditů za opt nebo vyexcelováni určitého itemu bez zásahu administrátora.

 1. Pro spuštění excel bota se nejdříve potřebujete zaregistrovat na našich webových stránkách reverse-mu.cz. Po zaregistrování a následnému přihlášení v pravé části obrazovky uvidíte uživatelské menu, ve kterém si vybíráte z několika možností. Při výběru možnosti Bedna budete přesměrováni do Vaší herní bedny, ve které najdete svůj item, který jste tam vložili. Kliknutím na zvolený item se Vám otevře další možnost, ve které již uvidíte item, který jste zvolili a informace o cenách.

  Obrázek

 2. Funkčnost Excel bota spočívá v kreditech, které s ním hráči směňují. Hráč musí mít item, který chce excelovat nebo optit uložen v bedně. Po uložení itemu do bedny je nutnost se ze serveru odhlásit. Bez odhlášení Vás to nepustí do Web bedny, která je součástí Excel bota.


  Stejný postup platí i při odeslání itemu do Marketu, kdy je hráč nucen vložit item do bedny a po následném odhlášení ze hry může skrze Web Bednu, vložit item za daný počet kreditů do Marketu(Prodat Item), který najdeme v uživatelském menu. Market je určený k obchodování s veškerými itemy skrze web za kredity. Množství zvolených kreditů závisí na daném hráči.

  Obrázek

 3. Cena daného itemu se odvíjí od Třídy itemu (viz. článek o rozdělení všech itemů do tříd), nejlevnější itemy bývají vždy nejnižší třídy a naopak. Ceny optionu se dále liší tím, jaký option chceme do věci vložit, luck bývá nejlevnější a vylepšení itemu na +13 nejdražší. Veškeré další informace o cenách najdete přímo u daného itemu v otevřeném Excel botovi.


  Obrázek

 4. Optiony přidáváme postupně. Neexcelentní item +13 zůstává po excelaci +13, a proto je snazší a levnější ve hře získávat neexcelentní itemy s luckem a postupně je zkoušet pálit u Chaos Goblina v Norii. Pokud bychom chtěli zavést excelentní option u neexcelentního nebo excelentního itemu, tak stačí kliknout na Excelovat (viz. 3. obrázek), item se v případě, pokud je neexcelentní stane excelentním a přidá se Vám jeden option navíc, který je vždy náhodný.
Uživatelský avatar
Chronos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 09 črc 2019, 20:55

Zpět na Informace & Rádce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník