Pracovní nabídky v ČR

Low rr mapy

Našli jste nějakou chybu ve hře? Něco ve hře nefunguje? Je něco špatně nastavené?
Pokud ano, dejte nám o tom prosím vědět!

Low rr mapy

Příspěvekod KiritoCl » 10 zář 2020, 14:23

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na váš postoj ohledně map Lost Tower. Před pár dny jsem začal elfa a lost tower 6 jsem začal dávat na 4rr. Dnes jsem s 3rr sumonerkou bez bufu od elfa nemůžu jít expit lost tower 4, nemám dmg na 20k hp monster. Dnes když jsem začal summonerku tak s 0 rr jsem nemohl jít ani dungeon 3. Chci se zeptat jestli dělám něco špatně já, nebo kde mají expit low rr bez gearu?

ColdRoseDM
KiritoCl

Re: Low rr mapy

Příspěvekod Weito » 10 zář 2020, 18:22

Ahoj,

Hele celkem složitě ale jde to, do 180lvl si devias 3, nasbiras za tu dobu dost medailí na nějaké blessy a souly, vemes staffku která je na zemi, hodíš na +9, a jdeš lt1, sice s elikama a Guardianem ale jdeš, hlavně se neodhlasuj abys nepřišel o začátečnicky buff, expis do 250 ( jde to, vždycky je začátek těžký) a pak pokud za celou dobu nikoho nepotkáš a většině je tvé doexpeni do 300lvl v pohodě a potahnou tě, tak jdeš lt3, pokud máš dost blessu a soulu tak si uděláš wingy, popřípadě koupíš pokud už máš nějaké Cr, ta staff+9 pomůže v dmg dost... Začátečnicky buff taky
Weito

Re: Low rr mapy

Příspěvekod Quetzalcoatl » 11 zář 2020, 16:47

Toto je daň za více "hard" nastavení.
S tím bohužel půjde jen pramálo dělat.

Q
Quetzalcoatl

Zpět na Přání & Stížnosti